Муниципальное общеобразовательное учреждение основная школа №4 г. Снежное Донецкой Народной Республики

Новости: 232
31.12.2013

Привітання з Новим Роком!!!

З Новим роком! З новим щастям! Хай завжди в очах іскряться Усміх, радість і кохання, Хай здійсняться всі бажання!
28.12.2013

Подорож до "Зимової казки"

У суботу відбулося Новорічне свято для учнів 1-4 класів "Зимова казка".У виставі приймали участь майже всі учні початкової школи.
27.12.2013

Новогодняя дискотека:))

Танцевали ВСЕ ученики с 5 по 9 класс !!!
25.12.2013

Письмо Деду Морозу!!!

Близится Новый год. А с ним и предновогодние, такие волнующие, хлопоты. Чем же удивить своих детей и близких, какой сюрприз подготовить? Письмо от Деда Мороза - отличная возможность порадовать детей и взрослых, друзей и близких. А значит, доставить удовольствие и себе тоже. Представьте, сколько радости и улыбок , положительных эмоций будет у ребенка, ведь он действительно верит в Деда Мороза. А если не верит, то теперь-то уж точно поверит! Да и мы, взрослые, тоже в глубине души верим в чудеса. Признайтесь себе в этом, ведь в каждом из нас живет маленький ребенок. И ждет хотя бы маленькое чудо.
23.12.2013

ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!!!

У грудні проходить традиційна акція Всеукраїнської еколо­гічної варти "Збережи ялинку”. Мета акції - схилити громадян України відмовитися від передноворічного винищення хвойних дерев та показати шкідливі наслідки передноворічного вирубування хвойних дерев. Акція спрямована не тільки на попередження незаконної рубки сосен та ялин, а й на формування громадської думки про "ялинкову” проблему шляхом пропаганди заміни живих дерев на композиції з штучних матеріалів. Використання "лапника”, що залишається в лісі на місцях санітарних рубок, лісосіках і навіть інколи спалюється, збереже життя багатьом деревам і дасть суто економічний ефект.
19.12.2013

Святий Миколай завітав у гості...

Існує легенда, що в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки. А якщо разом з подарунком дитина отримує маленьку срібну різочку – це попереджувальний знак, що їй варто задуматись над своєю поведінкою, щоб наступного року не залишитись зовсім без подарунку від Святого Миколая.
12.12.2013

Классный час по правовому воспитанию на тему: "Наши права и наши обязанности"

В рамках правовой недели в 6 классе нашей школы был проведен классный час, с целью ознакомить уч-ся с Декларацией прав человека и Конвенцией о правах ребенка, показать необходимость их принятия, развивать воображение, умение анализировать и обобщать, высказывать и отстаивать свое мнение, воспитывать доброту, умение сопереживать, уважать права других, способствовать моральному и правовому воспитанию.
09.12.2013

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права в Заліснянській ЗОШ І-ІІ ст. 09.12.2013 року проведено Загальношкільну лінійку "Знаємо права, виконуємо обов'язки!!!"
05.12.2013

Презентация 5 класса

5 декабря 2013 года состаялась презентация 5 класса. На мероприятие была приглашена вся школа, а также родители участников.
25.11.2013

Заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору 1032 - 1933 років

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу у нашому закладі протягом 25 листопада, проводився захід до Днів пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.